Terapie pro koně:

Ošetření koně (DM, FM, CSO…)2000Kč
Poradenství* 45-60 minut600Kč
Služby odborného konzultanta pro Dornovu metodu – koně800Kč/hod
Cestovné10Kč/km

Aktuální objednací lhůta na terapie je cca měsíc, dle vzdálenosti a počtu koní.

*Poradenství může zahrnovat základní masáže, uvolňování, strečink, gymnastické/uvolňovací/posilovací cvičení ze země i ze sedla, kontrolu sedla, kontrolu/zhodnocení koně mezi terapiemi atd.


Služby odborného konzultanta mohu poskytnout buď u Vás ve stáji na Vašem koni (nutno připočítat cestovné), nebo lze zapůjčit jednoho z mých koní (cena jednorázově 500kč).

V případě kontroly koně bez terapie – např. zda je aktuálně někde problém a je potřeba terapii udělat – 300Kč/kůň. Tato částka bude odečtena z částky terapie v případě, že terapie skutečně proběhne a to do měsíce od této kontroly.

Kontrola sedla bez terapie – 300Kč.

Tréninky a kurzy:

Teoretický kurz – 1 den, min. 15 osob1 000Kč/os
Jezdecký kurz – 1 den9 000Kč
Jezdecký kurz – 2 dny16 000Kč

Typy kurzů:

Teorie s promítáním1den
Jezdecký kurz s teorií2dny
Jezdecký kurz bez teorie (teorie pořádaná dříve)1-2dny

Tréninky

V případě, že máte zájem o lekci, je potřeba mít svého/půjčeného koně a já dojedu za Vámi – nevlastním žádné školní koně, tudíž není možné dorazit na lekci ke mě a koně si půjčit.

V současné chvíli je kapacita pro jednotlivé pravidelné tréninky naplněna. Pokud máte zájem o trénink, sledujte instagram/facebook, kde se objevují odkazy na kurzy.

KURZY

Teorie

Na teoretické kurzy je kapacita diváků ideální do cca 20-30 lidí, ale v zásadě je neomezena. Součástí všech teoretických kurzů jsou skripta pro každého účastníka (zajišťuji já), promítání s videi (promítačku/velkou televizi zajišťuje pořadatel), pořadatel také zajistí uzdečky a gymnastické míče na zkoušení (nejčastěji se osloví účastníci, aby pomůcky dovezli).

Jezdecké kurzy
Jezdecké kurzy jsou maximálně pro 6 jezdců, jezdí se 30min 2x denně. Každý jezdec má individuální lekci.
Ceny jsou uvedené bez cestovného (10kč/km), případně ubytování a stravy lektora, ty jsou napočítány až dle skutečných nákladů.


Sled kurzů

Pokud se budete chtít kdykoliv a kdekoliv účastnit kurzů jako jezdec, je nutné mít absolvovanou samostatnou celodenní teorii (divácká podmínka to není, ale doporučuji stejný postup, protože jinak si zdaleka neodnesete tolik informací a nebudete chápat tolik souvislostí). Teoretický kurz je podmínka i pro samostatné lekce, což je především pro Vás, abyste už tušili, o čem tato práce sedem je a nestrávili jsme hodinu jen teoretickým vysvětlováním.

Odstupňování je tedy následující:

  1. Celodenní teorie s promítáním
  2. Jakýkoliv jezdecký kurz

Jezdecké kurzy po teorii mohou vypadat např. takto – Sobota dopoledne ježdění po dvojicích (45min), odpoledne teorie o všem, co stále není jasné, nedařilo se v lekcích, nebo naopak pokračování více do hloubky – teorie formou diskuze bez materiálů, vzhledem k individuálním tématům. Neděle ježdění 2x denně 30min individuálně.

V případě, že u Vás chcete pořádat první kurz, doporučuji udělat první den teorii a druhý den celý praxe v sedle.

Jezdecké jednodenní kurzy a kurzy úplně bez teorie – jen omezeně po individuální dohodě a jen pro ty, s kterými již delší dobu trénuji.

V případě jakýchkoliv dotazů, či zájmu o pořádání mě neváhejte kontaktovat. Většinou plánuji kurzy na další sezonu poměrně dost dopředu i podle kurzů, kterých se chci zúčastnit já, tak ať najdeme nejvhodnější termín pro všechny.