Terapie pro koně:

Ošetření koně (DM, FM, CSO…)2000Kč
Poradenství* 45-60 minut600Kč
Služby odborného konzultanta pro Dornovu metodu – koně800Kč/hod
Cestovné8Kč/km

Aktuální objednací lhůta na terapie je cca měsíc.

*Poradenství může zahrnovat základní masáže, uvolňování, strečink, gymnastické/uvolňovací/posilovací cvičení ze země i ze sedla, kontrolu sedla, kontrolu/zhodnocení koně mezi terapiemi atd.
Služby odborného konzultanta mohu poskytnout buď u Vás ve stáji na Vašem koni (nutno připočítat cestovné), nebo lze zapůjčit jednoho z mých koní (cena jednorázově 500kč).

Tréninky a kurzy:

Trénink 45min600Kč
Teoretický kurz bez ukázek – 1 den, min. 15 osob1 000Kč/os
Teoretický kurz s ukázkami – 1 den, min. 15 osob + ukázky1 000Kč/os+300Kč/jezdec
Jezdecký kurz – 1 den10 000Kč
Jezdecký kurz – 2 dny18 000Kč
Kurz kombinovanýDle dohody

Typy kurzů:

Teorie s ukázkami/bez ukázek1den
Jezdecký kurz s teorií2dny
Teorie pořádaná s Petrou Beránkovou s ukázkami1-2dny
Jezdecký kurz s teorií pořádaný s Petrou Beránkovou 2dny

Na teoretické kurzy je kapacita diváků ideální do cca 20-30 lidí, ale v zásadě je neomezena. Teoretické kurzy s ukázkami doporučuji cca 3 jezdce na odpoledne. Součástí všech teoretických kurzů jsou skripta pro každého účastníka (zajišťuji já), promítání s videi (promítačku/velkou televizi zajišťuje pořadatel), pořadatel také zajistí uzdečky a gymnastické míče na zkoušení (nejčastěji se osloví účastníci, aby pomůcky dovezli).
Jezdecké kurzy jsou maximálně pro 8 jezdců, jezdí se 45min (po dvojicích nebo samostatně).
Ceny jsou uvedené bez cestovného (8kč/km), případně ubytování a stravy lektora, ty jsou napočítány až dle skutečných nákladů.


Sled kurzů

Pokud se budete chtít kdykoliv a kdekoliv účastnit kurzů jako jezdec, je nutné mít absolvovanou samostatnou celodenní teorii (divácká podmínka to není, ale doporučuji stejný postup, protože jinak si zdaleka neodnesete tolik informací a nebudete chápat tolik souvislostí). Teoretický kurz je podmínka i pro samostatné lekce, což je především pro Vás, abyste už tušili, o čem tato práce sedem je a nestrávili jsme hodinu jen teoretickým vysvětlováním.

Odstupňování je tedy následující:

  1. Celodenní teorie (s ukázkami i bez)
  2. Jakýkoliv jezdecký kurz

Jezdecké kurzy po teorii mohou vypadat např. takto – Sobota dopoledne ježdění po dvojicích, odpoledne teorie o všem, co stále není jasné, nedařilo se v lekcích, nebo naopak pokračování více do hloubky. Neděle ježdění 2x po dvojicích, nebo 1x každý samostatně – dle dohody.

V případě, že u Vás chcete pořádat první kurz doporučuji udělat první den teorii a druhý den celý praxe v sedle.

Jezdecké jednodenní kurzy a kurzy úplně bez teorie – jen omezeně po individuální dohodě a jen pro ty, s kterými již delší dobu trénuji.

V případě jakýchkoliv dotazů, či zájmu o pořádání mě neváhejte kontaktovat. Většinou plánuji kurzy na další sezonu poměrně dost dopředu i podle kurzů, kterých se chci zúčastnit já, tak ať najdeme nejvhodnější termín pro všechny.